Cookie beleid sv Gemini

De website van sv Gemini is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

 

Commissies & functies

DAGELIJKS BESTUUR

Voorzitter

Roy Turfboer

voorzitter@svgemini.nl

Secretaris

Chantal Tegelaar

secretaris@svgemini.nl

Penningmeester

Michael Klijn

penningmeester@svgemini.nl 

Handbalzaken

Ab Toet

handbalzaken@svgemini.nl

Sponsoring

Kristel / Janneke / Zoe

sponsoring@svgemini.nl 

 

HANDBALZAKEN 

Bestuurslid

Ab Toet

handbalzaken@svgemini.nl

SCHEIDSRECHTERS

Scheidsrechters planning intern

Matthijn Zwart

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

Opleiding Verenigingsscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Opleiding Bondscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Wedstrijdtafelbezetting

Janneke de Graaff

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

WEDSTRIJDMUTATIES

Wedstrijdsecretaris

Yvette Verlaan
Ab Toet

wedstrijdsecretariaat@svgemini.nl
0653332243

TECHNISCHE COMMISSIE

Technisch Kader

Belinda Schippers
Heiko van Hinte
Fernando Wittenberg
Micha Verlaan
Ab Toet

 technischkader@svgemini.nl

Coördinator A-Jeugd

Fernando (jongens Micha)

 

Coördinator B-Jeugd

Fernando (jongens Micha)

 

Coördinator C-Jeugd

Belinda
(jongens Micha)

 

Coördinator D-Jeugd

Belinda
(jongens Micha)

 

Coördinator E-Jeugd

Heiko

 

Coördinator F-Jeugd

Heiko

 

Coördinator overige Teams

Ab

 

 

 

 

 

SPONSORING EN PR

SPONSORCOMMISSIE 

Bestuurslid

Kristel, Janneke, Zoe

sponsoring@svgemini.nl

Nieuwsbrief

 

nieuwsbrief@svgemini.nl

Digitale content (www, fb, etc)

Dylan, Semmy

redactie@svgemini.nl

 VRIJWILLIGERSZAKEN

Vrijwilligerszaken

Chantal, Micha, Fernando, Stefan 

vrijwilligerszaken@svgemini.nl 

VRIENDEN VAN GEMINI

Vrienden van Gemini

 

vriendenvan@svgemini.nl 

 

KANTINE

Bestuurslid

Angela

accommodatie@svgemini.nl

Inkoop

Chantal & Angela

inkoop@svgemini.nl

 

ACTIVITEITEN

Acties & Loterijen

 

 

Jeugdkamp

Chantal & Roy

kamptosti@svgemini.nl 

Toernooien

Jaimie & Brenda

toernooicommissie@svgemini.nl 

Schoolhandbal

Jaimie & Brenda

toernooicommissie@svgemini.nl

Clinics

Jaimie & Brenda

toernooicommissie@svgemini.nl

Gemini Feesten

 

 

 

ADMINISTRATIE 

Bestuurslid

Michael Klijn

penningmeester@svgemini.nl

Sociale Veiligheid & V.O.G.

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl

Vertrouwenspersoon

Cindy van Straalen Rijgersberg
Richard de Graaff

vertrouwenspersoon@svgemini.nl

Boekhouding

Kees & Renate

financieleadministratie@svgemini.nl

Ledenadministratie

Bert Ketelaars

ledenadministratie@svgemini.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!