Commissies & functies - sv Gemini

Sponsors

 

Commissies & functies

DAGELIJKS BESTUUR

Voorzitter

Roy Turfboer

voorzitter@svgemini.nl

Secretaris

Chantal Tegelaar

secretaris@svgemini.nl

Penningmeester

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl 

Handbalzaken

Mark Bollen

handbalzaken@svgemini.nl

Sponsoring

 

sponsoring@svgemini.nl 

 

HANDBALZAKEN 

Bestuurslid

Mark Bollen

handbalzaken@svgemini.nl

SCHEIDSRECHTERS

Scheidsrechters planning intern

Matthijn Zwart

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

Opleiding Verenigingsscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Opleiding Bondscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Wedstrijdtafelbezetting

Janneke de Graaff

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

WEDSTRIJDMUTATIES

Wedstrijdsecretaris

Nina Opdam
Ab Toet

wedstrijdsecretariaat@svgemini.nl
0653332243

TECHNISCHE COMMISSIE

Technisch Kader

Belinda Schippers
Heiko van Hinte
Fernando Wittenberg
Mark Bollen
Micha Verlaan

 technischkader@svgemini.nl

Coördinator A-Jeugd

Fernando

 

Coördinator B-Jeugd

Micha

 

Coördinator C-Jeugd

Belinda

 

Coördinator D-Jeugd

Belinda

 

Coördinator E-Jeugd

Heiko

 

Coördinator F-Jeugd

Heiko

 

Coördinator overige Teams

Mark

 

 

 

 

 

SPONSORING EN PR

SPONSORCOMMISSIE 

Bestuurslid

Nikolai van Teijlingen a.i.
Vacature

sponsoring@svgemini.nl

Nieuwsbrief

 

nieuwsbrief@svgemini.nl

Digitale content (www, fb, etc)

Dennis Jouvenaar

redactie@svgemini.nl

 VRIJWILLIGERSZAKEN

Vrijwilligerszaken

Chantal, Micha, Fernando, Ab & Stefan 

vrijwilligerszaken@svgemini.nl 

VRIENDEN VAN GEMINI

Vrienden van Gemini

 

vriendenvan@svgemini.nl 

 

KANTINE

Bestuurslid

Hansje Prevo

accommodatie@svgemini.nl

Inkoop

Chantal & Angela

inkoop@svgemini.nl

 

ACTIVITEITEN

Acties & Loterijen

Hansje Prevo 

 

Jeugdkamp

Chantal & Roy

kamptosti@svgemini.nl 

Toernooien

 

toernooicommissie@svgemini.nl 

Schoolhandbal

 

schoolhandbal@svgemini.nl 

Clinics

 

evenementen@svgemini.nl

Gemini Feesten

 

 

 

ADMINISTRATIE 

Bestuurslid

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl

Sociale Veiligheid & V.O.G.

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl

Vertrouwenspersoon

Cindy van Straalen Rijgersberg
Richard de Graaff

vertrouwenspersoon@svgemini.nl

Boekhouding

Kees Raateland

financieleadministratie@svgemini.nl

Ledenadministratie

Bert Ketelaars

ledenadministratie@svgemini.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!