Sponsors

 

Commissies & functies

DAGELIJKS BESTUUR

Voorzitter

Ab Toet

voorzitter@svgemini.nl
(0653332243)

Secretaris

Chantal Tegelaar

secretaris@svgemini.nl

Penningmeester

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl 

Handbalzaken

Mark Bollen

handbalzaken@svgemini.nl

Sponsoring

Ab Toet a.i.

sponsoring@svgemini.nl 

 

HANDBALZAKEN 

Bestuurslid

Mark Bollen

handbalzaken@svgemini.nl

SCHEIDSRECHTERS

Scheidsrechters planning intern

Matthijn Zwart

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

Opleiding Verenigingsscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Opleiding Bondscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Wedstrijdtafelbezetting

Janneke de Graaff

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

WEDSTRIJDMUTATIES

Wedstrijdsecretaris

Nina Opdam

wedstrijdsecretariaat@svgemini.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Technisch Kader

Belinda Schippers
Heiko van Hinte
Fernando Wittenberg
Mark Bollen

 technischkader@svgemini.nl

Coördinator A-Jeugd

 

Coördinator B-Jeugd

 

 

Coördinator C-Jeugd

 

 

Coördinator D-Jeugd

 

 

Coördinator E-Jeugd

 

Coördinator F-Jeugd

 

Coördinator overige Teams

 

 

 

 

 

 

SPONSORING EN PR

SPONSORCOMMISSIE 

Bestuurslid

Nikolai van Teijlingen a.i.
Vacature

sponsoring@svgemini.nl

Nieuwsbrief

 

nieuwsbrief@svgemini.nl

Digitale content (www, fb, etc)

Dennis Jouvenaar

redactie@svgemini.nl

 VRIJWILLIGERSZAKEN

Vrijwilligerszaken

Nancy, Danielle, Linda, Marcel & Stefan 

vrijwilligerszaken@svgemini.nl 

VRIENDEN VAN GEMINI

Vrienden van Gemini

 

vriendenvan@svgemini.nl 

 

KANTINE

Bestuurslid

Bert Ketelaars

accommodatie@svgemini.nl

Inkoop

Michel Versteeg
Jaap Binda

inkoop@svgemini.nl

 

ACTIVITEITEN

Acties & Loterijen

Nathalie Bosgieter
Hansje Prevo 

 

Jeugdkamp

Stefan Hagenbeek, Nikolai van Teijlingen, Ab Toet, Chantal Tegelaar & Danielle Jouvenaar

kamptosti@svgemini.nl 

Toernooien

Natalie & Alan

toernooicommissie@svgemini.nl 

Schoolhandbal

Natalie

schoolhandbal@svgemini.nl 

Clinics

 

evenementen@svgemini.nl

Gemini Feesten

 

 

 

ADMINISTRATIE 

Bestuurslid

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl

Sociale Veiligheid & V.O.G.

Nikolai van Teijlingen

penningmeester@svgemini.nl

Vertrouwenspersoon

Cindy van Straalen Rijgersberg
Richard de Graaff

vertrouwenspersoon@svgemini.nl

Boekhouding

Kees Raateland

financieleadministratie@svgemini.nl

Ledenadministratie

Bert Ketelaars

ledenadministratie@svgemini.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!