Sponsors

 

Update: teamindeling seizoen 2021-2022

30 april 2021 12:45


Hierbij de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2021-2022.

Team Geboortejaar   Klasse 5
DB1 2005-2006   Roy / Gunther / Michel
Elsa Coret 2004   Dispensatie*
Charlotte Milford 2005    
Saskia Vos  2005    
Naomi de Vries 2005    
Tess Zutt 2006    
Marleen Bentvelzen 2006    
Els Lievaart 2006    
Amy Damen 2006    
Julia Damsteeg 2006    
Eline Moerland 2006    
       
Team Geboortejaar   Klasse 4
HB1 2005-2006   Serge
Jasper Spitter 2004   Dispensatie*
Simon Kemper 2005    
Lucas Lelieveld 2005    
Ton Alstede 2006    
Marco Barbosa 2006    
Robin Lander 2006    
Jeffrey Salverda 2006    
Luca van Straalen 2006    
Dinand ten Bosch 2006    
Jerro van der Tuin 2006    
Ezra Verlaan 2006    
Casper de Zeeuw 2006    
Jack Edelman 2007    
Arya Punwasi 2007   alleen trainen
       
Team Geboortejaar   Klasse 5
DC1 2007-2008   Roy / Gunther 
Liv de Lange 2007    
May Noomen 2007    
Samira van Hinte 2007    
Maureen van Eijk 2007    
Jill Oosenburg 2007    
Joy van der Haar 2007    
Emma van Baarle 2007    
Inés van Eck 2007    
Maud Huurman 2007    
       
Team Geboortejaar   Klasse 3
DC2 2007-2008   Belinda / Cindy
Lynthe de Groot 2007    
Lisanne van Straalen 2008    
Zoey van der Spek 2008    
Danique de Vries 2008    
Xena Trilling 2008    
Jill Overdijk 2009    
       
Team Geboortejaar   Klasse 5
DC3 2007-2008   Brenda / Barry
Noémi Bekking 2008    
Maddie Verkerke 2008    
Karlijn Mulder 2008    
Amber van weerd 2008    
Mila Bruin 2008    
Malou van Hooijdonk 2009    
Mia Krouwel 2009    
       
Team Geboortejaar   Klasse 3
HC1 2007-2008   Stefan / Lisa
Bas Bollen 2008    
Jax Brand 2008    
Dinand Angevaare 2008    
Yanniek van Rijn 2008    
Cem Wolf 2008    
Jehro Kakebeen 2008    
Ryan Kleefstra 2008    
Morris Ville 2009    
Yenne Verlaan 2009    
Leon de Vries 2009    
Rashan Punwasi 2009   alleen trainen
       
Team Geboortejaar   Klasse 3
D1 2009-2010   Karin
Bram Westerman 2009    
Victory van Polanen 2009    
Maikey Visser 2009    
Lars Ruimers 2010    
Milan Wubben 2010    
Reinier van Dam 2010    
Bram van Dorp 2010    
Guus van Tienen 2010    
Brenden Snel 2010    
Dylan van den Toorn 2009    
       
Team Geboortejaar   Klasse 4
D2 2009-2010   Mark
Eve Moti 2009    
Lauren Joosse 2009    
Isabella Cornelis 2009    
Lieke Dumee 2009    
Isa Bollen 2010    
Julia Verseveldt 2010    
Britt Cocx 2010    
Katja van Oorschot 2010    
Esmée Huygen 2010    
       
Team Geboortejaar   Klasse 3
E1 2011-2012   Heiko
Tygo Lam 2011    
Rivano Dihal 2011    
Dylano van Hinte 2011    
Lorenzo Waser 2011    
Matthijs Wubben 2011    
Damian Romeijn  2012    
Jayden Breugem 2012    
Milan Schuite 2012    
Sam Krouwel 2012    
Lucas van den Toorn 2011    
       
Team Geboortejaar   Klasse 4
E2 2011-2012   Jaimy
Edy Bonefaas 2011    
Sophie Haneveld 2011    
Tessa Hooijdonk 2011    
Lily van Leeuwen 2011    
Fleur Nicolai 2011    
Lisa van Rijn 2011    
       
Team Geboortejaar   Klasse 5
E3 2011-2012   Corne
Yenthe Zutt 2010   Dispensatie*
Mayra Faas 2011    
Syoni Naipal 2011    
Bo Schonherr 2011    
Melissa Bunschoten 2012    
Tess Egberts 2012    
Jill Peters 2012    
Sara Santbergen 2012    
       
Team Geboortejaar   Klasse 5
Gemengde F-jeugd  2013-2014   NNTB
Madelaine van Gangelen 2013    
Marcel Zawadzinski 2013    
Sanne Jautze 2013    
Tess Romeijn 2015    
       
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!