U bevindt zich hier: Home
Handbal
Scheidsrechters
Scheidsrechterindeling thuiswedstrijden t/m einde zaal competitie
Handbal
Scheidsrechters
Scheidsrechterindeling thuiswedstrijden t/m einde zaal competitieJeroen Moolenaar en Roel Duran hebben met succes de HS2 (Handbalscheidsrechter 2) cursus afgerond. Nadat zij vorige week al geslaagd waren voor het theoretische deel van de opleiding, hebben zij de opleiding afgerond door het fluiten van een wedstrijd buiten de vereniging.
Afgelopen zondag 25 april heeft Roel met verve de wedstrijd DIOS A1 tegen Saturnus '72 A1 in de klasse DAJ 2 gefloten. Na afloop van de wedstrijd kon hij de felicitaties van Ton van Wissen (beoordelaar namens het NHV ZH) in ontvangst nemen. Dinsdag 27 april was het de beurt aan Jeroen die als examenwedstrijd Westlandia A1 tegen Hellas A1 (de nummer één tegen de nummer twee) in de klasse DAJ 1 mocht fluiten. Ook Jeroen wist de wedstrijd in goede banen te leiden en ook hij is geslaagd.
Vanaf deze plaats wil ik Jeroen en Roel van harte feliciteren met het behaalde resultaat en wens ik jullie veel fluitplezier bij of voor Gemini. Ook wil ik graag Hans Remmerswaal en Mark Boomsma bedanken voor hun begeleiding tijdens de praktijklessen.
Hans van der Stap
Wedstrijdzaken SV Gemini