Nadat zaterdag 4 februari de waterleiding in De Oosterpoort was gesprongen bleek na het leegpompen van de zaal dat de electrische installaties niet meer werken. (Update van woensdag  13:30 u.)

Hierdoor kwam de veiligheid in het gebouw in het gedrang en heeft de gemeente Zoetermeer een verbod op het gebruik van het complex en dus de zaal opgelegd. Hierdoor gingen alle thuiswedstrijden afgelopen weekend niet door.

 

Update woensdag 8-2-2012, 13:30 u. (Bert Ketelaars)

Met ingang van woensdag 8 februari kan er weer gebruik worden gemaakt van de Oosterpoort. Alle trainingen die op het rooster staan gaan dus gewoon door. En dat geldt ook voor de wedstrijden van aanstaand weekend. Wanneer de wedstrijden van afgelopen weekend worden ingehaald wordt later nog bekendgemaakt.

 

Bestuur SV Gemini 

logo-tourber logo-vzm logo irodion  MAS spreekbeurt_tips